BENİM TATLI YALANIM – Yitip Giden Bir Özne Olmayalım

İkinci Fragman yayınlandıktan sonra bölüm yazısını kaleme almak mı? Neyse henüz yeni bölümün yayınlanmasına 2 gün var ^^  Madem iki fragmanda yayınlandı, önce Fragmanlardan başlamalı.

İlk dikkatimi çeken – evet, Aylin’den önce,   Nejat’cıım yine ağlıyor… Hem de içli içli ama pek de güzel ağlıyor… Ama varsın süzülsün o gözyaşları,  bu sorunda da Suna yanı başında, el birliği ile gerçek Aylin sorununu da aşacaklar.

Benim Tatlı Yalanım 11. bölüm

BENİM TATLI YALANIM – Aşkın Resmini Çizebilir misin Nejat?

Sabun köpüğü konulu yaz dizisi bile olsa karşısına çıkan ilk problemde -özellikle problem hemcinsi tarafından çıkartılıyorsa, ezik ve aciz bir kadına dönüşen esas kızı hiç sevmiyorum. Sanırım aşık olunca beyin hücrelerinde de erime oldu ki bizim esas kız “Seni Kayra’nın yanında görmeyeyim!” diyen Aylin’den “Ne olur” diye Hande’ye yalvaran Suna’ya evrildi. ve bir anda ipleri Hande’nin elinde olan kuklaya dönüverdi. Bu ne korku?

nejat Benim Tatlı Yalanım 9.Bölüm

BENİM TATLI YALANIM – Pusulam Hep Sen

Hayaller hayatlar. Ama olsun, adım adım…  Yine de hayallerimizdeki gibi bir itiraf, iç ses bile olsa bir süre daha izleyemeyecek gibiyiz.  Baksanıza bir ‘mektup’ konusu var ki, arapsaçı oldu. Nejat’a verilmek üzere maceradan maceraya koşup sürekli el değiştiren mektubun ‘o’ mektup olduğuna da inanmıştım ben… Ne yani Suna yanlış mektubu mu almış yanına sarhoş kafa ile?

Koca bir aşk alev aldı

BENİM TATLI YALANIM – Koca Bir Aşk Alev Aldı

Bu bölümdeki aşk dolu sahnelerin yanı sıra  kritik virajlardan biri Kayra’nın annesi ile aynı evde yaşamadığını öğrenmesi ile oldu. Kayra cin gibi çocuk, özellikle Suna hemen hemen her sabah geç kalınca, üstüne de kötü kalpli cadı Hande Serkan’ın boş boğazlığı ile öğrendiği ‘aynı evde yaşamama’ konusunu Kayra’nın duyduğunu bile bile dile getirince iki ile ikiyi bir araya getirecekti tabii ki…