Minnoş bir Yaz Dizisi, Benim Tatlı Yalanım

Sezon dizileri birer birer final / sezon finali hazırlıklarını yaparken bayram ertesi başlayacak yaz dizilerinin de tanıtımları dönmeye başladı.

Bu yaz yine sadece bir dizi izlemeye kararlı olarak ‘oo piti piti’ yapmaktansa hikaye, oyuncular detayında inceleme yaptım. Tabii ki ilk bölümler mutlaka izlenecek karar değiştirme hakkım kalmak kaydı ile  seçimimi Benim Tatlı Yalanım’dan yana kullanacağım.  Ya siz hangi diziyi merakla bekliyorsunuz?

 
   
 

 

Başrolleri Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı yeni dizinin yönetmen koltuğunda Barış Erçetin ve Cihan Vural var.   Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu da dizi kadrosunda yer alıyor.

 

 

Nejat,(Furkan Palalı) tasarımını kendi yaptığı gözlüklerle uluslararası pazarda yer edinmiş, oldukça başarılı, yakışıklı, karizmatik bir adamdır. Gözü kızı Kayra’dan başkasını görmeyen Nejat, onun her şeyiyle kendisi ilgilenmektedir. Harika bir hayatı olan Kayra’nın tek eksiği annesinin yanında olmamasıdır. Annesinin yüzünü hiç görmediği kızının üzülmemesi için ona anlattığı “idare edecek” yalanlar, Kayra (Lavinya Ünlüer) büyüdükçe içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat, ne yapacağını bilemez bir durumdadır.

 

Suna ise (Aslı Bekiroğlu) akıllı, çocuk ruhlu, inatçı ve lafını hiç sakınmayan babası ve kardeşleriyle yaşayan hayat dolu bir kızdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş olan çocukların her şeyleri babalarıdır. Turizm Otelcilik okuyan Suna, bir otelin roof barında çalışmaktadır. Evlenmek, aile kurmak, çocuk büyütmek onun hayalleri arasında değildir. Ancak birbirinden tamamen farklı hayat süren bu ikilinin yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı ve bir o kadar da zor bir oyunun içinde bulurlar.

 

Dizinin ilk bölüm 13 Haziran Perşembe günü…

 

Benim Tatlı Yalanım Fragman

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

İlgili diğer Yazılar

 • Gözde E.

  Ben bu yaz yaz dizisi seyretmek istemiyorum, ama bir anda fikrim değişebilir tabii :)) Bu dizinin fragmanını da beğendim doğrusu. Her Yerde Sen ilgimi çekmişti başrollerden dolayı ama cuma olması sıkıntılı benim için. Afili Aşk’ın fragmanını görmedim bile.

  • pride&prejudice

   Afili Ask in fragmani dun yayinlaniyordu

   • Gözde E.

    Seyredemedim henüz. Ama onun hakkında da olumlu yorumlar duydum.

   • Gözde E.

    Seyrettim fragmanını Afili Aşk’ın çok etkilemedi beni.