Haberler

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – 3.Sezon Fragmanları

Bir Zamanlar Çukurova bölüm yorumlarını kaleme alan  Gözde yeni sezon öncesi fragmanları yorumladı. Fragman yorumlarına geçmeden önce sezon finalinde nerede kalmıştık göz atmak için tıklayın.

 

Bir Zamanlar Çukurova 17 Eylül Perşembe akşamı yeniden bizlerle buluşuyor. Hem de iki yeni oyuncuyla birlikte: Furkan Palalı ve Nazan Kesal. Furkan Palalı, Ali Rahmet Fekeli’nin yaşayıp yaşamadığından bile haberinin olmadığı yeğeni Fikret Fekeli’yi canlandıracak. Nazan Kesal ise Sevda Çağlayan rolüyle bizlerle olacak.

 

Bir Zamanlar Çukurova Fragmanlar

 

63. Bölüm’ü Müjgan’ın gece yarısı ormanda Züleyha’ya silah çekmesi ve Züleyha’nın kendini asmasıyla noktalamıştık. Fragmana göre kendini asmıyor ancak Müjgan tarafından vurulup hastaneye kaldırılıyor. “Bana yaşattığın her şeyin bedelini misliyle ödeyeceksin. Keşke beni öldürseydim diyeceksin.” cümlesine göre bu sezon Züleyha Müjgan’a iyice bilenecek ve Züleyha’nın baş düşmanı Müjgan olacak. Fragmanda Müjgan’ın tutuklandığına dair bir sahne ise yok. Evde oğluyla birlikte görüyoruz O’nu.

 

 

“Adnan senin oğlun. Öz babası sensin.”

 

Yılmaz bu sezon nihayet(!) Adnan’ın aslında kendi oğlu olduğunu Züleyha’nın ağzından öğreniyor. Başta büyük tepki göstereceğini, ardından Züleyha’yı affedeceğini düşünüyorum. Tabii Züleyha ile baş başa olan görüntüler rüya ya da hayal değilse… Demir’le aralarında yeni bir savaşın da başlayacağı aşikâr.

Yılmaz bir de Ali Rahmet Fekeli’nin de Adnan’la ilgili gerçeği bildiğini öğreniyor olmalı. Bu durumda araları açılacaktır. Ancak her zaman olduğu gibi çok geçmeden barışacaklarını ve birlikte hareket edeceklerini düşünüyorum.

 

 

Züleyha’nın vurulduğunu öğrenen Demir, bunu öğrenince hastaneye gelip başında ağlıyor ama buna rağmen çocuklarını geri getirir mi? Açıkçası benim hiç umudum yok. Hünkâr, Demir’i Sevda’nın evinde bulduğuna göre Demir Züleyha’nın konaktan çıktığını da görmemiştir bu durumda. Biz “Züleyha nasıl bu kadar rahat Yılmaz sandığı Müjgan’la görüşmeye gidebildi?” diyorduk. Belki de Demir’in konaktan gittiğinden haberi vardı.

Hünkâr ile Demir’in arası besbelli iyice açılacak. Bunun sebebinin sadece Züleyha ve çocuklarına yaptıkları olmadığı apaçık. Asıl sebep Sevda Çağlayan olmalı. Hünkâr, Demir’in Sevda Çağlayan ile görüştüğünü öğrenince ipleri koparacaktır. Baksanıza holdingin ismini bile “Hünkar Yaman Holding” olarak değiştiriyor.

 

 

Fragmanlarda Sevda’yı oynayan Nazan Kesal’ın güzelliği ise göz kamaştırıcı. Yalnız bizim 2. Sezon sonlarına doğru arkadan gördüğümüz kadın Sevda ise onun saçları simsiyahtı, fragmanda ise kahverengi. Bu atlanmış herhalde ^^ Sevda, Hünkar’ın geçmişte tanıdığı biri. Bu sözler Adnan Yaman’ın metresi olabileceği tahminlerimizi doğruluyor:

“Ya geçmişin intikamını almaya geldin. Ya geçmişte benden alamadıklarını almaya”

 

 

Fikret hakkında ise fragmanda hiçbir fikir edinemiyoruz. Sadece Ali Rahmet Fekeli’yi aradığını görüyoruz. Acaba bu geliş iyi niyetli mi? Ses tonlanması ve yüz ifadesinden bana iyi niyetli geldi. Peki Fikret, acaba Yılmaz’la mı düşman olacak yoksa Demir’le mi? Yılmaz daha ağır basıyor bende ama hiç belli olmaz.

Bu 2 fragman beni yeni sezona dair bir hayli meraklandırdı. Oldukça heyecanlıyım. Peki kimler yeni sezonu benim kimi heyecanla bekliyor?

 

Bir Zamanlar Çukurova dizi yorumları için   İzledim / Bir Zamanlar Çukurova  kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Noel Pazarları
AVRUPA – En Güzel Noel Pazarları
sığacık ada masalı
SIĞACIK SEFERİHİSAR – Ada Masalı’nın Çekildiği Yer, Nam-ı Diğer Kırlangıç Adası
Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
Mekanlar Tarifler
Sütlü Tatlı
Yılbaşında Yapabileceğiniz 5 Şahane Sütlü Tatlı
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
BRIDGERTONE – Dearest Gentle Reader
Şimdiki Aklım Olsaydı (Si lo Hubiera Sabido)
ŞİMDİKİ AKLIM OLSAYDI (Si lo Hubiera Sabido) – Ne Dilediğine Dikkat Et!
Poldark
POLDARK – Korkunun, Umutsuzluğun ve Sevginin Derinliklerinde
Poldark
POLDARK – Eve Dönüş
bergen
BERGEN – Bir Tek Şarkı Söylerken Utanmadım Ben
romantik komedi filmler
Latte Kıvamında Romantik Komedi Filmleri
Yarına Tek Bilet Elle Çekim
YARINA TEK BİLET – Belki de Karşılaşmalar Tesadüf Değil Kaderdir
BİZ BÖYLEYİZ – Olsaydı Nasıl Olurdu?
Deli Bayramı
DELİ BAYRAMI – Kim Akıllı Kim Deli, Nasıl Ayırt Etmeli?
evlat oyunu
EVLAT – Her Şey Çok Zor
übü hep übü
ÜBÜ HEP ÜBÜ – Übülük Müessesesi Üzerine
yaşamaya dair
YAŞAMAYA DAİR – Yaşamayı Ciddiye Alacaksın
Copy link
Powered by Social Snap