Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova’da

İki sezondur haftalar boyu Bir Zamanlar Çukurova bölüm yazılarını yazan konuk yazarım Gözde eminim ki yeni sezonu merakla bekliyor. Sezonun ilk bölüm yazısından önce dizi hakkında haberleri var…

 

 
   
 

Sevilen oyuncu Furkan Palalı, 2 sezondur perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna dahil oldu. ATV’de yayınlanan dizide baş rolleri Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık paylaşıyor. Murat Saraçoğlu’nun yönettiği diziyi Yıldız Tunç ve ekibi kaleme alıyor.

 

 

Furkan Palalı, karakteri için dizinin tüm bölümlerini izlemenin yanı sıra, döneme ait gazeteleri ve içerikleri de inceleyerek, özveri ile hazırlandığı rolüne tamamen konsantre olarak Adana’da!

3. sezon çekimlerine Adana’daki setinde başlayan “Bir Zamanlar Çukurova” ekibine kendi seti başlamadan dahil olan Furkan Palalı, hem her yeri gezdi, hem de büyük ilgi gördü. Palalı’nın dizide hangi karaktere hayat vereceği ise henüz açıklanmadı.

Adana’da ve Çukurova setinde olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Furkan Palalı, yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova izleyicilerini sürprizlerin beklediğini, Çukurova’da kaderin yeniden değişebileceğini ifade etti.

 

 

Ayrıca diziye bu sezon usta oyuncu Nazal Kesal da dahil oldu. Kesal, dizide Sevda Çağlayan rolüne hayat verecek. Koronavirüs nedeniyle 2. sezon çekimlerine ara verilmeseydi Sevda karakteriyle tanışmış olabilecektik.

 

 

Furkan Palalı’nın da yer aldığı ATV yeni sezon tanıtım çekimleri ise geçtiğimiz günlerde yapıldı. Görüntülerde Palalı’nın ekiple hemen kaynaştığı göze çarpıyor.

Yeni sezon çekimlerine Ağustos ayının ilk günlerinde başlanan Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman başlıyor? sorusuna şimdilik net bir tarih veremiyoruz ama biliniyor ki yeni sezonuyla Eylül’de bizlerle buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova’ya hoş geldin Furkan Palalı! 

Sezon finali yazısını okumuş muydunuz?  BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – NE ZAMAN BİTECEK BU AZAP?

Dizi ile ilgili diğer bölüm yorumlarına göz atmak isterseniz  İzledim / Bir Zamanlar Çukurova  kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

İlgili diğer Yazılar

 • Ahmet Adar

  Furkan Palalı ve Nazan Kesal!in karakterlerini merakla bekliyorum.Ama senarist Yıldız Tunçtan yana umutlarım tükendi.Dizinin kısır döngüsüne bu yeni karakterlerle yeni bir açılım getreceğine inancım kalmadı.Bütün inisiyatifi Fekeli karakterini oynayan Kerem Alışığa vermiş.Uhunetle,suhuletle işi götürüyorlar.

  • Gözde E.

   Dizi 2. sezonun sonlarına doğru toparlanmıştı ama. Bakarsınız 3. sezon beklenmedik derecede iyi olur. Yıldız Tunç’tan beklerim.