İzledim

ÇUKUR – Erdenet Ailesi

Çukur son bölümü – 92. Bölüm –  Çağatay Erdenet’in ‘azılı düşman’ kadrosunu kardeşi Arık Böke Erdenet’e emanet etmesi ile bitirdik. Son bölümde gazeteci Emir Erdenet ailesini biraz olsun tanıtmıştı.  Ekip sete ne zaman çıkılır bilinmez, gelin Erdenet Ailesi’nin diğer fertlerini kimler canlandırabilir biraz fikir yürütelim…

(For my foreign followers, please go to select language section on the top right side of the screen for google translate.)

 

çukur erdenet ailesi

 

Cengiz Erdenet Kim?

Öncelikle  karakterinden başlayalım, “görüp göreceğiniz en kindar adam” demişti Emir. Kötü karakterleri severiz ^^  Enteresan bir karakter olmalı, baksanıza kendini Cengiz Han ile bir tutmuş, bakınız çocuklarına verdiği isimler. Aslen Afyonlu olduğu halde kendine öyle bir hikaye yaratmış ki, kökenlerinin Moğollara uzandığını her röportajında dile getiriyor. Erdenet bile Moğolistan’da bir şehir.

Tanınan bir iş adamı, İş Adamları Derneği’nde üye. Aynı zamanda müthiş bir yardımsever.  Yardımseverliğine örnek olarak güzel bir projeden bahsedildi: Her ilde Erdenet Okulu. 62 ilde bitirdikleri bir proje imiş. İki farklı eşten ikişer olmak üzere dört erkek evlat sahibi. Ogeday ve kardeşi Kulkan ; Çağatay ve kardeşi Arık Böke.  (En azından bildiğimiz çocuk sayısı bu kadar)

Çalışma hayatında iki faaliyet kolu var. İlki ailenin dört kuşaktır içinde olduğu uyuşturucu, diğeri ise yasal şirketler.  Türkiye’de üretilen ya da yurt dışından getirilen ne kadar uyuşturucu varsa %80’nin kontrolü bu ailede.

Her iki iş kolunun başına bir oğlunu yerleştirmiş. Yasal olmayan (pis) işlerin başında Çağatay, yasal olan şirketlerin başında ise Ogeday var.

 

Cengiz Erdenet’i kim Canlandırmalı?

Gönlünüzdeki Cengiz Erdeney için bir anket hazırladık. İstediğiniz isimleri seçebilir, listede olmayan isim ise diğer seçeneği ile ekleyebilirsiniz.

(Karakterin yaş detayına uygun isimler seçiniz)

 

This poll is no longer accepting votes

Cengiz Erdenet Kim?

 

 

Edit: 13 Ağustos tarihli bilgiye göre Cengiz Erdenet’i Mustafa Avkıran canlandıracak. Hoş geldi ^^

 

 

Cengiz Erdenet’in iki oğlu ile tanıştık. İki çocuğun da babası ile ilişkilerinin güllük gülistanlık olduğu söylenemez.  Peki ya diğer oğullar…

 

Ogeday Erdenet Kim?

Hakkında bildiklerimiz Edenet İlaç ve Kimya’nın CEO’su olduğu.  Erdenet’lerin yasal kolunun başındaki kişi. Çok uzun zamandır Erdenet ismini uyuşturucu işinden uzak tutmaya çalışıyor ama babasını aşamıyor, çünkü uyuşturucudan sıcak para geliyor ve bu babasını çok mutlu ediyor ^^

 

Ogeday Erdenet’i kim canlandırmalı?

Gönlünüzdeki Ogeday Erdenet için bir anket hazırladık. İstediğiniz isimleri seçebilir, listede olmayan isim ise diğer seçeneği ile ekleyebilirsiniz.

(Karakterin yaş detayına uygun isimler seçiniz, unutmayın Ogeday Çağatay’ın ağabeyi)

 

This poll is no longer accepting votes

Ögeday Erdenet

 

 

 

Edit: 28 Eylül tarihli bölümde Ogeday Erdenet ile tanıştık. Hoşgeldin Baki Davrak  ^^

 

Ve hakkında pek bir şey bilmediğimiz diğer kardeşe gelelim;

 

Kulkan Erdenet’i kim canlandırmalı?

İstediğiniz isimleri seçebilir, listede olmayan isim ise diğer seçeneği ile ekleyebilirsiniz.

(Karakterin yaş detayına uygun isimler seçiniz)

 

Kulkan Erdenet Kim Olmalı

 

İsimler arasında halihazırda dizilerde oynayanlar aktörler de olabilir,  “Çukur’da ne işi var?” diyeceğiniz isimler de…  Ne yapım firması çalışanıyız ne  de yapımın kararlarında söz sahibi kanal yöneticisi. Bu isimler izleyici gözü ile karaktere yakıştırdıklarımız. Bakalım Çukur’da hangi isimler ile karşılaşacağız?

 

Son yazılar;  Çukur 3.Sezon İzlenimleri  ve  Çukur Meliha’nın Sırrı. Yorumlara göz atarsanız  sohbete katılmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

Dizi ile ilgili diğer yazılara da göz atmak isterseniz  İzledim / Çukur  kategorisini ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
İNGİLTERE – Bath Sommerset
İstanbul havalimanı bagaj arabası iade
İstanbul Havalimanı – Bagaj Arabası İadesi için 5 TL’mizin Peşinde…
Mekanlar Tarifler
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
Kars ne yenir
KARS – Kars Yemekleri : Ne Yenir? Nerede Yenir?
Arıza Aşk 101 Babil Bay Yanlış Benim Tatlı Yalanım Bir Zamanlar Çukurova Çarpışma Çatı Katı Aşk Çukur Darısı Başımıza Diğer Yerli Dizi Elimi Bırakma Erkenci Kuş Fazilet Hanım ve Kızları Ferhat ile Şirin Final Yapanlar Game Of Thrones Gülperi Haftanın EN'leri Hayat Şarkısı Hayat Sırları Hekimoğlu İyi Günde Kötü Günde Kızım Kuzgun Masumlar Apartmanı Menajerimi Ara Meryem Özlenenler Sadakatsiz Şahin Tepesi Sahne Sanatları Şahsiyet Sefirin Kızı Sen Çal Kapımı Sevgili Geçmiş Sinema Siyah Beyaz Aşk Tehlikeli Karım Ufak Tefek Cinayetler Uzakdoğu'dan Vatanım Sensin Yabancı Dizi Yüksek Sosyete
Menajerimi Ara
MENAJERİMİ ARA – Ben Bir Deli Yürek
Çukur dizi
ÇUKUR – Meğer Taşa Tohum Ekilmez imiş
Bir Zamanlar Çukurova
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – Öyleyse Sen Unut Beni, Yeter ki Benden İsteme
Anket
Hekimoğlu
Ne Kadar İyi Bir Hekimoğlu İzleyicisisin?
menajerimi ara baris ve emir
MENAJERİMİ ARA – Barış mı Emir mi?
Sen Çal Kapımı EdSer
SEN ÇAL KAPIMI – En Sevdiğin Çift Kim?
Copy link
Powered by Social Snap