ANKET : ÇUKUR – Meliha Kim?

‘ Meliha Kim? ‘ gizemi aralanıyor… Önce Aliço’nun bulup kırmızı panosuna eklediği fotoğraf – ki biliyoruz ki bu fotoğraf ilk bölümde İdris’i darmaduman eden fotoğraftı, ardından İdris’in morg önünde Paşa ile konuşması gösteriyor ki Meliha’nın kimliğini çok yakında öğreneceğiz.

Meliha adının ilk geçtiği sahneyi hatırlayalım mı? Dizinin ilk dakikalarında  gazeteci Hale İdris ile röportaj yapmaya gelir. Hale’yi gören İdris Koçovalı  ona ‘Meliha’ diye seslenir. “Seni birine benzettim kızım, şaşkınlığım ondan…”

 
   
 

 

 

İdris Koçovalı Hale’yi çok yakından tanıdığı birisine benzetmişti. Peki Meliha kim olabilir?

 

 

Meliha İdris'in...

 

25.Bölüm itibariyle güncelleme;

25. Bölümde fotoğrafın Aliço’daki kopyasının arkasındaki yazı izinden (demek ki İdris’deki kopyanın arkasında yazı var) Meliha’nın İdris’in büyük aşkı olduğu ortaya çıktı.

Anket 17 Nisan 2018 tarihi itibariyle kapandı.  %77’lik  dilimde olup da Meliha İdris’in büyük aşkıdır diyen katılımcıları tebrik ederim

 

 

Hale’yi Meliha’ya benzeten sadece İdris değil. Paşa da bu benzerliğe çok şaşırmış. Benzerlik akraba ilişkisinden geliyor olabilir mi?

 

Meliha (Merhum) Hale'nin...

 

Baykal’ın Çukur’u ele geçirmek istemesi, hatta İdris Koçovalı’nın soyunu kurutmak istemesinin nedeni bölgeye koca koca gökdelenler dikmekten öte bir şey ise bu düşmanlığın temelinde Meliha olabilir mi?

 

Meliha Baykal'ın

 

Şimdilik Aliço’nun biraz daha ipucu bulmasını bekleyeceğiz. Bakalım anket sonuçları Aliço’nun gün yüzüne çıkarttığı gerçeklerle ne kadar tutarlı olacak ^^

 

Çukur  ile ilgili yazılara göz atmak isterseniz  İzledim / Çukur  kategorisini ziyaret etmeyi ve yorum bölümüne de katılmayı unutmayın….

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar