ANKET – 2020 Yaz Dizileri Fragmanlar

Bir önceki  ANKET – 2020 YAZ DİZİLERİ anketimizde “2020 yazında hangi diziyi izleyeceksiniz?” sorusuna verilen yanıtlarda Bay Yanlış ile Sen Çal Kapımı uzun zaman başa baş yarıştı, ikinci fragmandan sonra Bay Yanlış arayı epece açarak öne geçti. Bu hızlı yükselişte Özge Gürel ve Can Yaman sevenlerinin etkisi büyük olmalı. Ama herhangi fandoma dahil olmadan, sırf fragmanı beğendiği için ekran karşısına geçen ve ilk bölüm beğenisine bağlı olarak diziyi izlemeye devam eden bir izleyici kitlesi de var ve fragmanlar birer birer dönmeye başladı…

Bu kez sorum, oyunculara duyduğunuz beğeniden bağımsız “2020 Yaz Dizilerinden hangisinin fragmanını en çok sevdiniz?” 

 
   
 

Unutmayın, Bay Yanlış 26 Haziran Cuma, Sen Çal Kapımı 1 Temmuz Çarşamba ve Çatı Katı Aşk ise 9 Temmuz Perşembe başlıyor.

 

"2020 Yaz Dizilerinden hangisinin fragmanını en çok sevdiniz?" 

 

 

Hatırlamak için bir kez daha izleyelim;

 

Bay Yanlış 1. Bölüm Fragmanlar

Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak? Bay Yanlış 26 Haziran Cuma 20:00’da FOX’ta!

 

Sen Çal Kapımı  1. Bölüm Fragmanlar

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.  Sen Çal Kapımı 1 Temmuz Çarşamba Fox’da başlıyor.

 

 

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci’nin olduğu Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz’in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk” 9 Temmuz Perşembe 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

 

 

 

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar