Haber – Star TV’den yeni dizi siyah inci

Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olmaya aday siyah inci Star TV ekranlarında ilk fragmanı ile görücüye çıktı.  Baş rollerini Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi var. Senaryo da son projesi Umuda Kelepçe Vurulmaz olan Yekta Torun’a emanet.

 
   
 

Projenin ilk fragmanı;

Peki ilk fragmandan dizinin konusunu çıkarabilen var mı? Bir güzel kadın (Hande Erçel) bir iyi adam (tabii ki Tolgahan Sayışman) ve tecavüzcü Coşkun’dan hallice bir kötü adam (iyi adam karakterini canlandırdığını hiç hatırlamadığım Berk Hakman)

Tam konu nedir en iyisi google’a sorayım ^^ O da ne? Yıl 2007’de ekranlarımıza adaş bir dizi konuk olmuş 7 hafta boyunca.  Hem de Yetkin Dikinciler ve Ebru Özkan’lı <3 ‘Final bölüm sayısı benzemez umarım’ dileğiyle dizinin konusunu araştırmaya devam edelim:

Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkını tepetaklak edecektir.

Çekimleri Çeşme ve İstanbul’da devam eden dizinin planlanan yayım tarihi bazı web sitelerinde 28 Eylül Perşembe olarak görünse de biliyoruz ki kanalların işi belli olmaz. Siyah inci resmi web sayfası henüz yayın gününü açıklamış değil. Ateşböceği izleyicileri derin bir nefes alabilir^^  (güncelleme: 14 Eylül;  Ateşböceğini’ni yerinden etti ve Perşembe gününe yerleşti)

Biraz da kadro; Tolgahan Sayışman efsunlu oyunculardan. Projelerinin hepsi uzun soluklu. Bu demek oluyor ki siyah inci maça 1-0 önde başlıyor. Hande Erçel‘in oyunculuğuna pek değinmeyelim(!) Ama diziyi sadece sosyal medya takipçileri izlese yeter, o derece ^^ Berk Hakman‘a gelirsek  mesleğinin hakkını veren başarılı, yakışıklı bir oyuncu. Yoksa yeni bir Emir Kozcuoğlu mu geliyor?  (unutmadan; dizi projelerindeki seçim kriterlerini (!) nasıl belirliyor sorusunun cevabına herhangi röportajında rastlama şansımız var mı?)

Baş rollerimiz  sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşmaya da başlamış. İkisinin de taze projeleri hayırlı uğurlu olsun… Siyah inci’nin de yolu açık olsun.

Hande Erçel’in instagram hesabından

 

Tolgahan Sayışman’ın instagram hesabından

Siyah İnci’den 2. Fragman geldi

güncelleme  (6 Eylül)  

 

 
   
 

 

Siyah İnci’den 3. Fragman geldi

güncelleme  (12 Eylül)  

Siyah İnci’den 4. Fragman

güncelleme  (20 Eylül)  

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar