Haberler

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’lu ACI TATLI EKŞİ 22 Aralık’ta vizyonda

zge özpirinçci buğra gülsoy 2Aşk Yeniden’de çok tatlış bir enerjileri vardı, şimdi de bir filmde buluştular. Evet, Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’dan bahsediyorum. Buğra Gülsoy’un kaleminden Acı Tatlı Ekşi 22 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirel, Rahmi Dilligil, Ferda Işıl ve Somer Karvan’ın yer aldığı film 2013 yapımı A Wedding Invitation filminin resmi bir uyarlaması olarak çekildi.

 

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin konusuna göz atalım mı?

Uzun yıllardır birlikte olan Murat (Buğra Gülsoy) ve Duygu (Özge Özpirinççi) için artık sıradaki adım evlilik gibi görünmektedir, bu nedenle Murat, Duygu’ya evlenme teklifinde bulunur. Ancak Duygu hazır olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder ve ikili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma imzalayarak yollarını ayırır. 5 yıl sonra artık evlenmeye hazır olan Duygu, Murat’ı bulur, ancak Murat kendine bambaşka bir hayat kurmuştur ve başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır.

Hikayenin başlangıcı biraz klişe, ama hoop hemen ilk cümleye dönüyoruz: Başrol oyuncularının uyumu. Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy ikilisi en klişe konuyu bile izlenir kılabilir. Farklı bir uyumları var. Acaba bunun nedeni birlikte rol aldıkları projelerin dışında özel hayatlarında da iyi arkadaş olmaları olabilir mi? (Kaynak bireysel  instagram profilleri ^^)

zge özpirinçci buğra gülsoy 2Filmde bizi bekleyen eğlenceli bir aşk hikayesi… Okul yıllarındaki arkadaşlıkları aşka dönüşen Duygu ve Murat ilişkilerini ‘Benim için ne yaparsın?’ temalı bir oyun ile kurguluyor. Hazırladıkları kartlardan çekip bulundukları ortama uysun uymasın karttaki eylemi yapıyor, düzene kafa tutuyorlar. Büyük eğlence bir gün bitiyor ve gerçek dünya ile yüzleşiyorlar.  İlişkilerine bir ‘es’ verip beş yıl sonra eğer hâlâ bekarlarsa buluşup evlenmek üzere ayrılıyorlar. Esas kızımız hayalini gerçekleştirip yurt dışına okumaya giderken esas oğlan da kendi hayalini gerçekleştirip şef oluyor. 5 yıl sonra… Devamını da filmde izleyelim, değil mi ya ^^

Anlaşılan aynı hayatta olduğu gibi film de izleyiciye çok farklı tatlar bırakmaya aday… Adı üzerinde: Acı Tatlı Ekşi … Merakla bekliyoruz.

ACI TATLI EKŞİ FRAGMAN

Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
İNGİLTERE – Bath Sommerset
İstanbul havalimanı bagaj arabası iade
İstanbul Havalimanı – Bagaj Arabası İadesi için 5 TL’mizin Peşinde…
Mekanlar Tarifler
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
Kars ne yenir
KARS – Kars Yemekleri : Ne Yenir? Nerede Yenir?
Arıza Aşk 101 Babil Bay Yanlış Benim Tatlı Yalanım Bir Zamanlar Çukurova Çarpışma Çatı Katı Aşk Çukur Darısı Başımıza Diğer Yerli Dizi Elimi Bırakma Erkenci Kuş Fazilet Hanım ve Kızları Ferhat ile Şirin Final Yapanlar Game Of Thrones Gülperi Haftanın EN'leri Hayat Şarkısı Hayat Sırları Hekimoğlu İyi Günde Kötü Günde Kızım Kuzgun Masumlar Apartmanı Menajerimi Ara Meryem Özlenenler Sadakatsiz Şahin Tepesi Sahne Sanatları Şahsiyet Sefirin Kızı Sen Çal Kapımı Sevgili Geçmiş Sinema Siyah Beyaz Aşk Tehlikeli Karım Ufak Tefek Cinayetler Uzakdoğu'dan Vatanım Sensin Yabancı Dizi Yüksek Sosyete
Menajerimi Ara
MENAJERİMİ ARA – Ben Bir Deli Yürek
Çukur dizi
ÇUKUR – Meğer Taşa Tohum Ekilmez imiş
Bir Zamanlar Çukurova
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – Öyleyse Sen Unut Beni, Yeter ki Benden İsteme
Anket
Hekimoğlu
Ne Kadar İyi Bir Hekimoğlu İzleyicisisin?
menajerimi ara baris ve emir
MENAJERİMİ ARA – Barış mı Emir mi?
Sen Çal Kapımı EdSer
SEN ÇAL KAPIMI – En Sevdiğin Çift Kim?
Copy link
Powered by Social Snap