İzledim

SEN ÇAL KAPIMI – EdSer Bebeği Kız mı Erkek mi?

Sen Çal Kapımı EdSer bebek sürprizi yaşıyor. Bölüm yazılarını kaleme alan Sevil sizin için soruyor. Bebek Bolat kız mı erkek mi?

 

EdSer Bebeği : Bebek Bolat

 

 

 

This poll is no longer accepting votes

EdSer'in 2. Bebeği Kız mı Erkek mi?

 

 

Hande Erçel’e hamilelik pek yakışmadı mı?

 

 

 

Hatırlar mısınız, 17. bölümde bir yanlış anlaşılmadan ötürü Serkan, Eda’nın hamile olduğunu sanmıştı ve yaşadığı ufak çaplı bir şoktan sonra Eda’nın karnında – Serkan’ın deyimiyle – minik bir Bolat olabilme ihtimalini hemen kabullenip duruma çabucak uyum sağlamıştı. 36. bölümde Serkan, hafızası geri geldikten sonra Eda’nın başka eve taşınma teklifi üzerine “Neden olmasın?! Hem zaten Bolat ailesini biraz büyütmek lazım” diyerek yönelmek istediği istikameti belli etmişti. 37. bölümde Eda Serkan’dan gelecekten, geleceklerinden bahsetmesini istemişti. Serkan da Eda’ya “Çocuklar için birlikte bir kütüphane açacağız ve hepsi kitap okusun diye çabalayacağız, bizim çocuklarımız da dahil. O kadar şanslı olacaklar ki senin gibi bir anneye sahip oldukları için…” diye cevap vermişti; ama gelin görün ki kader ağlarını ördü ve olaylar istedikleri gibi ve istedikleri hızda gelişmedi.

 

 

Araya bir sürü sorun girdi: İlişkilerinin üstüne istinat duvarı çöktü, düğün günü Serkan iş için çekip gitti, Serkan’ın uçağı düştü ve hafızasını kaybetti, hafızasını kaybedince Selin’e sarıldı, Eda Deniz’le nişanlandı, Selin’in hamileliği ilişkilerinin ortasına bomba gibi düştü ve Serkan‘ın hastalığı araya girdi, doktoru Serkan’a çocuk sahibi olamayacağını söyledi ve bunun üzerine Eda’nın ne kadar çocuk sahibi olmak istediğini bildiği için Serkan Eda’yı kendinden uzaklaştırmaya çalıştı ve araya uzun bir ayrılık girdi, şu an aklıma gelmeyen daha bir sürü şey oldu ve hayatlarıyla ilgili planları sekteye uğradı. İlişkilerinin hiçbir aşamasını ağız tadıyla yaşayamamış da olsalar, inişli çıkışlı ilişkilerinde bazı şeyler aceleye gelmiş olsa da çocuk sahibi olmak Eda ile Serkan’ın hayalini kurdukları bir şeydi. Araya giren ayrılık ve Eda’nın hamile olduğunu Serkan’a söyleyememesi sebebiyle Serkan, Eda’nın ilk hamilelik sürecinin bir parçası olamadı.

Serkan’ın, baba olma fikrine alışması ve baba olmaya hazırlanması için birçok insanın aksine 9 aylık bir zamanı olmadı. Kiraz, hiç beklemediği bir anda 5 yaşındayken Serkan’ın kucağına düştü. Araya engeller girse de planları sekteye uğrasa da Eda ile Serkan, ailelerini genişletme hayallerinde bayağı yol aldılar ve Eda ile Serkan şu an ikinci çocuklarını bekliyorlar. Serkan, doğmadan önce ilk çocuğunun hayalini kuramamıştı; fakat şimdi durum farklı. Hem Serkan hem Eda bekledikleri çocuklarının hayalini birlikte kurabilecekler. Siz de bebekle ilgili beklentilerinizi, düşüncelerinizi paylaşmaya ne dersiniz? Sizce bebeğin cinsiyeti ne olacak?

 

Sen Çal Kapımı Bölüm Yazıları ve Yazı Altı Yorumları İçin: Tıklayın

 

Hande Erçek çocukluk fotoğrafı ve Kerem Bürsin çocukluk fotoğrafı ile anketimizi bitirelim…

 

 

 

 

Noel Pazarları
AVRUPA – En Güzel Noel Pazarları
sığacık ada masalı
SIĞACIK SEFERİHİSAR – Ada Masalı’nın Çekildiği Yer, Nam-ı Diğer Kırlangıç Adası
Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
Mekanlar Tarifler
Sütlü Tatlı
Yılbaşında Yapabileceğiniz 5 Şahane Sütlü Tatlı
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
Şimdiki Aklım Olsaydı (Si lo Hubiera Sabido)
ŞİMDİKİ AKLIM OLSAYDI (Si lo Hubiera Sabido) – Ne Dilediğine Dikkat Et!
Poldark
POLDARK – Korkunun, Umutsuzluğun ve Sevginin Derinliklerinde
Poldark
POLDARK – Eve Dönüş
liar yalancı
LIAR (Yalancı) – İki Taraf Tek Doğru
bergen
BERGEN – Bir Tek Şarkı Söylerken Utanmadım Ben
romantik komedi filmler
Latte Kıvamında Romantik Komedi Filmleri
Yarına Tek Bilet Elle Çekim
YARINA TEK BİLET – Belki de Karşılaşmalar Tesadüf Değil Kaderdir
BİZ BÖYLEYİZ – Olsaydı Nasıl Olurdu?
Deli Bayramı
DELİ BAYRAMI – Kim Akıllı Kim Deli, Nasıl Ayırt Etmeli?
evlat oyunu
EVLAT – Her Şey Çok Zor
übü hep übü
ÜBÜ HEP ÜBÜ – Übülük Müessesesi Üzerine
yaşamaya dair
YAŞAMAYA DAİR – Yaşamayı Ciddiye Alacaksın
Copy link
Powered by Social Snap