ŞAHİN TEPESİ – Her Şey Yeni Başlıyor

Şahin Tepesi  bu hafta zıplama yaparak her üç kategorideki reyting ve sıralamasını yükseltti. Bu bölüm Total’de 4,00 reyting, 8,39 share ile 11. ; AB’de 4,13  reyting, 9,24  share ile 8.  ve 20+ABC1’de 4,02 reyting, 8,30 share ile 7. oldu.

Konuk yazarım Gözde dizinin 4. bölüm izlenimlerini kaleme aldı. Öncelikle keyifli okumalar ^^ Ardından da yorumlarda buluşalım mı?

 
   
 

 

Şahin Tepesi bu hafta bugüne kadarki en iyi bölümü ile yayındaydı. Hikayenin iyice açılmaya başladığı, karakterler ile sahnelerinin dengeli ve gerektiği kadar olduğu, akıcı bir bölüm seyrettik. Ekran karşısındaki seyirci de diziye ve bölüme ısınmış olacak ki reytinglerde de sevindirici bir yükseliş var.

Geçtiğimiz bölümü Mete’nin gönderdiği videoyu Tuna’nın seyrederken yaşadığı şokla sonlandırmıştık. Tuna ilk şokun etkisini atlattıktan sonra ilk iş Deniz’in o gece yanında Mete’nin olduğunu öğrendi ve elbette hızla bu konuyu çözmek için harekete geçti. Ama o ilk hali, verdiği tepkiler, korkusu gösteriyor ki Tuna sahip olduklarını kaybederse yaşayamaz.

Nazik’in yere düşmesi ölümle sonuçlandı. Ama bu olay benim ihtimal verdiğim gibi Mete’nin bu servet avcılığı tavrında en ufak bir değişiklik yaratmadı. Üstelik meğer kardeşi Zafer de O’nunla aynı düşüncelere sahipmiş. İki kardeş de çocukluktan beri Akdoralara karşı kıskançlık ve kin besliyormuş. Meğer görüntüyü yedeklemiş Zafer, Mete tam Yılmaz her şeyi elinden aldı diye üzülürken imdadına yetişti. Annelerinin intikamını alma istekleri var. Ooo, çalıştığı evin fertlerine her düşmanlık besleyen şantaj yapmaya kalkarsa böyle, sonumuz ne olur?

Nazik’in ölümü de ilk anda gereksiz gelmişti ama eve O’nun yerine gelen Hatice çok meraklı ve konuşkan bir tip. Yakında kesin gerekenden fazla şey öğrenip hikayeye ciddi katkı sağlayacaktır.

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm
Yan yana çok işler başaracaklar.

 

 

Melek hemen babasının üstünde çalıştığı parfümle ilgili çalışmalara başladı. Yalnız formül defteri ve örnek parfümlerin içinde olduğu kutuyu odasında kilitsiz bir yere koyması hiç olmadı. Tuna’nın bu formüllerden haberdar olup o kutuyu ele geçirmesi işten bile değil. Yalnız Mithat neden Tuna’ya bu formüllerden hiç bahsetmemişti dersiniz? Parfümü piyasaya çıkarıp kızına güçlü bir Şeb-i Verda mı hediye etmek istiyordu acaba?

Erkan bu defa işini sağlama alıp yeni asistanıyla Melek’e çiçek yollamış. Ve bu çiçek Melek için o kadar değerli oldu ki… İçindeki gardenya sayesinde parfümdeki eksik notayı buluverdi. Eksik notayı böyle romantik bir jest sonucu bulması daha da güzel oldu. Yalnız gördük ki Melek bu işlerden baya iyi anlıyormuş. Besbelli babasıyla o olaylar yaşanmasaydı Şeb-i Verda şu an bu durumda olmayacaktı. Tuna’dan çok daha fazla yeteneği olduğu da aşikar. Eğer formülleri kaptırmazsa en kısa sürede O’na karşı kazanacağı zaferlere kadeh kaldıracağız. Melek eksik notayı bulma sevincini Erkan’la paylaşırken Erkan’ın liseli aşıklar gibi halleri ise çok tatlıydı. İnşallah Melek’le çok güzel bir çift olacaklar.

Tuna Melek’in Samet’le ortak olacağını duyar duymaz hemen bunun gerçekleşmemesi için harekete geçti ve başarılı da oldu. Elinde Samet’e dair bazı belgeler varmış. Yalnız O’na bunu söylediği sahnedeki özgüveni yine hayranlık uyandırıcıydı. Peki Mithat’ın biricik Şeb-i Verda’sını nasıl böyle bir adama satmak istedi? Neden tekrar ayağa kaldırmak için hiç çaba harcamadı da sadece satılıp parasını yemek istedi? Bunun sebebi de yine Melek’le alakalı olabilir mi sizce?

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm Efe ve Verda

 

Tuna, Samet’i aradan çekmiş, tam ne güzel ortaklığın iptal olduğu açıklanacak diye seviniyordu, Melek’ten büyük bir gol yedi. Erkan Melek’in imdadına yetişti ve ortağı oldu. Melek bunu açıkladığında Tuna’nın yaşadığı şoka ayrı, Erkan’ın O’na göz kırpışına ayrı, Efe’nin O’na bakışına ayrı hasta oldum. ^^

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm

 

Melek – Erkan – Samet’in iş birliği kararını öğrenen Ceylan’ın önce tepki gösterse de Melek’e bu yüzden sırt çevirmemesi, toplantıda da sevinçle hazır bulunması güzeldi. Erkan’ın peşinde dolanmaya da hâlâ devam ediyor. Umarım resmen reddedildiğinde Melek’e düşman olmaz. Yalnız boşboğaz bir karakter olması Tuna’nın işine yaradı ortaklık olayında olduğu gibi, bir an önce bunu fark etmeli ve daha dikkatli olmalı. Ceylan bilinçli olarak Erkan’a da boşboğazlık yaptı ve Melek’le Demir’in eski sevgili olduklarını yumurtladı. Erkan’ın bu şekilde ilgisinden vazgeçeceğini mi düşündü yoksa kendi canı acıdığı için O’nunkini mi acıtmaya çalıştı? Bence ikisini de amaçladı.

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm

 

Melek ve Demir ilişkisinin yeniden başlamayacağı iyice belirginleşti. Melek’in hiç öyle bir niyetinin olmadığı apaçık; hem Demir’le olan konuşmalarındaki tavırlarından, hem de evli bir adamla ilişkisi olmayacağını belirtmesinden. Böyle ilkeli bir kadın olduğu için tekrar sevdim O’nu. Ama Demir’in hem Erkan’dan gelen çiçeği gördüğünde, hem restoranda Erkan O’na Melek’le ilgilendiğini söylediğinde bozulması eski sevgilisine karşı hâlâ hisleri olduğunu bir kez daha hissettirdi bize.

 

 
   
 

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm
Küçük mutluluklar

 

 

EfDa cephesi bu bölüm oldukça hareketliydi. Henüz ilişkileri başlamasa da, her ikisinin ailesinden yana engeller olsa da, kalplerinin yepyeni hislerle attığını birbirlerine direkt ifade etmeseler de, bunun ikisi de farkında.

Dans dersi akşamı Efe Verda’yı eve bırakmak için beklemiş meğer. Efe’nin Verda’yla ilgilenmediğini kendince ispata çalışır hali çok tatlıydı, Verda’nın kendine güvenli hali de. ^^

 

Efe: Sen niye bu kadar gerildin? Yani böyle bekledim diye özel bir durum falan mı var zannettin?

Verda: Nasıl yani?

Efe: Ne bileyim, sana yazdığımı falan mı düşündün?

Verda: Yo. Başına gelecekleri bile bile, bunu düşünecek kadar cesur olduğunu sanmıyorum.

 

Her ikisi de aç olunca akşam seyyar nohut pilavcıda devam etti. Efe hayatında bir ilki yaşadı, O’na kalsa İtalyan restoranına falan giderlerdi. Ama bu yeni deneyim aslında O’na mutlu olmak için çok para harcamaya gerek olmadığını, küçük şeylerle de büyük paylaşımlar yaşanabileceğini gösterdi. Hem iğrenerek baktığı nohut pilav çok güzel yemektir, çok severim. Herhalde aramızda bu sahneyi seyrederken canı nohut pilav çekmeyen yoktur değil mi? ^^

 

Deniz’in kendi içinde yaşadıkları, Nazik’in ani ölümü, Tuna’dan gördüğü baskı haliyle O’nu çok bunalttı. Eşyalarını toplayıp dağ evine kaçtı ve şans eseri Verda O’nu giderken görünce EfDa yine birlikte vakit  geçirdi. Efe’nin Deniz’i evde uyurken bulduklarında ilk önce bileklerine bakması Ezgi’nin intiharından ne kadar çok etkilendiğini gösteriyor. Efe’nin içindeki naif, duygulu adamı zaten ilk bölümde Deniz’le ilk sahnesinde fark etmiştim. Yalnız Deniz’in yaşadıklarından sonra intihara ihtimal veriyordum ve bunu yapmadığı için O’nun her şeye rağmen güçlü kalabildiğini düşünüyorum. Tuna devamlı Deniz’e yüklenip bu esnada O’nu küçümseyen, suçlayan sözler söylüyor; Deniz iyi dayanıyor doğrusu. Hem Deniz’i hem Efe’yi boyuna sorumsuzlukla suçluyor. Acaba suçlamak yerine farklı bir üslupla mı yaklaşsa? Yalnız Efe konusunda haklı, toplantı için hazırlanacak sunumu son dakikaya bırakan ve bunu nerdeyse devamlı yapan biriymiş. Haklı da olsa üslup değiştirmek Efe’nin iyi bir iş adamı olmasını sağlayacaktır.

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm

 

EfDa’nın dağ evine giderken ve oradaki didişmeli hallerini seyretmek yine çok keyifliydi. İlişki başlamadan evvelki bu evreleri uzun uzun seyretmek isterim. Aralarındaki zorlu ilişki hemen başlamasa daha iyi olur.

Şu an birbirlerine hem koşuyorlar hem uzaklaşmak istiyorlar. Çünkü sağ olsun önce Tuna dağ evine geldi ve Verda’ya bir sürü kırıcı şey söyledi, O’nu basit bir heyecan olarak niteledi.

 

Tuna: Bravo. Fırsatları değerlendirmede üstüne yok. Gerçi şaşırdım mı? Hayır. Ama dikkat et bu yol senin için çok engebeli.

Verda: Anlamadım?

Tuna: İyi, tamam, daha net anlatayım o zaman. Diyorum ki kaleyi içten fethetmeye çalışmak iyi bir taktik. Ama akıntıya karşı kürek çekmiş oluyorsun. Bence sen yol yakınken vazgeç, boğulursun yoksa.

 

Ama aferin Efe’ye, Tuna’yı dinlemeyip Verda’nın peşinden gitti ve arabayla evine bıraktı. Ama sonra hem Tuna’nın, hem Melek’in ikisine karşı çıkan tavırları eve gelir gelmez de devam etti.

 

Melek: Buraya kadar gelip kızıma hakaret edemezsin.

Tuna: O zaman onu oğlumdan uzak tut. Bir daha kızını oğlumun etrafında dolaşırken görürsem…

 

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm
Güzel sırdaşlar

 

 

Zaten Cem de benzer tavırlar içindeydi. Yalnız EfDa’ya karşı çıkarken kendisinin Deniz’le arkadaşlığına ne demeli?

Onlar da tıpkı EfDa gibi uyumlular. Yan yanayken yüzlerinde çiçekler açan bir çift oluyorlar. Yakınlıkları sırdaşlıktan aşka ve sevgililiğe dönüşecek besbelli. Ama Deniz’in Cem’i öpmesi gibi ilişkileri çok hızlı gelişmesin. İkisi de sevgililerinden yeni ayrıldılar, oldukça kötü şeyler yaşadılar, önce biraz birbirlerini tanımaları daha iyi olur. Aslında birbirlerini daha iyi anlayacakları için eski ilişkilerindeki bu benzerlikler de hoşuma gidiyor.

Zafer’in elindeki videoyu Tuna öğrenirse bu defa daha kötü şeyler yapabileceğini Mete’ye gözdağı verdiği sahnede hissettirdi, O’nu da hapse girmekten kurtardığını söyledi. Ama Mete yaptığı şantajın ne kadar yanlış olduğunu fark edip Tuna’yı ciddiye aldı mı, hiç sanmıyorum. Ayça ise Cem’in evine geldiğinde O’nu Deniz’le samimi görünce kıskanıp geri dönerken arabasıyla oradan geçen Yılmaz’a rastladı ve muhtemelen bu sayede şirketin ya da malikanenin bir çalışanı olacaktır yakın zamanda. Para avcısı ağabeyi de bir şekilde bunu öğrenir ve Cem’in başındaki bela bir süre daha devam eder. Deniz ve Cem bu belalardan nasıl ve ne zaman kurtulacak göreceğiz.

Bu arada ekmeğinin peşindeki Yılmaz’ her gördüğümde aklıma direkt Çukur’da canlandırdığı Remzi geliyor ve ben sahnelerine konsantre olmakta zorlanıyorum biraz. ^^

 

 
   
 

 

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm
Birbirine hem uzak hem yakın

 

 

Ezgi Efe’den ayrıldıktan sonra yeni hayatının ilk işini almış ve dans dersi alması gerekiyormuş. Tabii ki kimden? Elbette Verda’dan. Ezgi hemen Verda’yı tanıdı ve O’na Efe’yle ilgili sorular sorup bir de aldatıldığını anlattı. (Hey Allah’ım!) Verda duyduklarına bozulsa da derse odaklanmalarını sağladı ama O’nun için asıl sürpriz o esnada Efe’nin O’nu ziyarete gelmesi, üstüne bir de Cem’in gelmesi oldu. Efe’den bu sahnede Verda’ya bir itiraf geldi ve üstü kapalı hislerini itiraf etti. Efe’nin kimseyi dinlemeyip Verda’dan vazgeçmemesi O’nun bu hızlı gelişen aşkını daha da inanılır kılıyor.

 

Verda: Ya kızı aldatmışsın hâlâ zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Senin gerçekten bir kalbin var mı?

Efe: Öyle mi? Belki ben de yeni yeni fark ediyorumdur bir kalbim olduğunu. Bu yüzden belki ben olmak istediğim yerdeyimdir.

 

Belki Verda da dün kendine itiraf ettiği hislerini Efe’ye söyleyecekti ama Cem sağ olsun hem EfDa yakınlaşmasına, hem de Verda’nın İstanbul’daki ilk işine limon sıktı. Yine de O’na kızamıyorum, çünkü Tuna ve Melek’in birbirlerine düşmanlıklarından dolayı EfDa’ya kızmasının aksine, Cem sadece ablasını çapkınlığı ile ün yapmış bir adamdan korumaya çalışıyor.

 

 

Şahin Tepesi 4. Bölüm Efe ve Verda
Sürprizli gece

 

 

O esnada yaşadıklarını unutamayan Deniz, Mithat’ı suya attıkları köprü üstündeydi, yağmur altında ıslanıyor ve bir nevi günahlarından arınmaya çalışıyordu. Yanına Tuna geldi ve O’nu götürmek istedi. Deniz’in Tuna’ya anlattıkları gerçekten etkileyiciydi, O’nu bu konuda ilk defa gerçekten anladı annesi. Tabii bir defalık mı olacak bu anlayış, göreceğiz.

Ve ikisini orada İhtiyar Balıkçı Arif gördü. Balıkçı Arif Mithat’ın öldüğü gece de onları görmüş ama sonra hayal gördüğüne inanmıştı. Onları görünce tanıdı ve gerçeği anlayıp bunu Tuna’nın yüzüne vurdu, polise gideceğini söyledi. Tuna tabii yine korktu ama normal bir zamanlama olsa eminim hemen bu tehdidi de ortadan kaldırırdı.

 

Balıkçı Arif bisikletiyle polise giderken biri onu bilerek düşürdü ve öldürmeye çalıştı. Romeo’yu gezdirmeye çıkan Melek ve arabayla eve dönen Demir onu buldular. Balıkçı Arif zaten daha evvel de Demir’in aklını karıştırmıştı sözleriyle, şimdi de onlara “Onları gördüm. O ikisini gördüm.“ dedi. Bakalım muhtemel ölecek Balıkçı Arif’in bu sözlerinden sonra, Melek’in geçen gün orada bulduğu kol düğmesi ve bu sözleri birleştirerek ikisi birlikte Mithat’ın ölümünü araştıracaklar mı? Balıkçı Arif’e bunu yapan kişi Mete mi? EfDa cephesinde neler yaşanacak?

 

Haftaya bizleri heyecanlı ve aşk dolu bir bölüm bekliyor. Ben şimdiden merakla bekliyorum. Peki sizler bu bölümü nasıl buldunuz ve yeni bölümü benim gibi merakla bekliyor musunuz?

 

Dizi ile ilgili diğer yazılara göz atmak isterseniz Şahin Tepesi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

Şahin Tepesi 5. Bölüm Fragman

 

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

İlgili diğer Yazılar

 • Gözde E.

  Bölüm etiketimiz: #aşıkoldum
  Herkese iyi seyirler 😊
  Milas-Ören’den sevgiler 👋

 • Gözde E.

  @zge_z:disqus @nbsami:disqus @aslininsureti:disqus @ahmetadar:disqus @disqus_1mt2w2idMZ:disqus

  Resmi hesaptan birkaç soru yayınlandı. Sizin cevaplarınız nedir?
  – Sence hangisinin aşkı gerçek? (Dizi içinde genel)
  – Demir, Melek’i Erkan’dan kıskanıyor mu?
  – Tuna, Demir’in boşanma isteğini kabul edecek mi?
  – Erkan, yeni öğrendiği haberle Melek’den vazgeçecek mi?
  – Cem ve Deniz arasındaki ilişki nereye gidiyor? Aşka mı dostluğa mı?

  – Balıkçı Arif’e kim saldırdı?

 • Nur

  Merhaba Gözde Ellerine sağlık.

  Bölümü çok beğendim, önceki bölümleri de beğeniyotdum ama bu bölüme özgü Tuna’yı daha iyi tanıdım ve anlamaya başladım. Melek’in çocuklarını ezdiren bir anne olmaması ayrıca güzeldi. Önceki bölümlerd hem Tuna’yı tanıyamıyordum hem de Melek’in çocuklarıyla mesafesi ve ezdirmesi hoşuma gitmiyordu. Her iki unsur da artık zihnimde net ve severek izliyorum.

  Tuna’nın kıyafetleri çok güzeldi evin içinde yakası kalkık ceket giymemesi içimi ferahlattı bir de Samet’le görüşmede giydiği kıyafete bayıldım. Bir iş kadını olarak hem kaliteli, şık ve usturuplu giyinmesini beğeniyorum. Melek’e de beyaz ne kadar yakışıyor. Bu iki kadının giysileri ve onları taşırken edaları için bile bu diziyi izleyebilirim.

  Melek-Erkan aşkı benim gözbebeğim. Birlikte sahnelerinden hiç bıkmıyorum.

  Genç çiftlerimiz ve başlamaya hazır üçgenler genç izleyiciler için olması gereken sahneler. Şikayetçi değilim.

  Video kaydı en başından beri ilgimi çekmiyor. Yaratılan gerilim bana işlemiyor ama rahatsız da değilim.

  Formül çalınsa bile eksik. Şeb-i Verda Gardenya’sız bir hiç ve Gardenya zaten Melek’in ta kendisi. Melek’in beyaz giysileri Gardnya’nın beyaz çiçeğine atıf. Mithat Bey kızı Melek’ten uzak olduğu için yani Melek’siz olduğu için formülü tamamlayamadı.
  Yine Gardenya üzerinden düşünürsek beyaz çiçeklerinden dolayı meleklerle özdeşleştiriliyormuş. Meleklerin suçsuz günahsız olduğunu da düşünürsek Melek’in çocukken yaptığı hata onun hata olduğunun bilince olmamasından dolayı suçlu yapmaz, günahkâr hiç değil. Karakter gelişiminin de bu yönde olacağını tahmin ediyorum, severek izleyeceğim.
  Kısaca Şeb-i Verda sadece Melek’le bir bütün. Bu nokta o kadar ince düşünülmüş ki, Melek’in beyaz giysilerine kadar; bana bunlarla gelsinler:)

  • Gözde E.

   Selam Nur teşekkürler. Bölümü beğenmene sevindim.
   Formül Melek gardenya beyaz renk üstüne yazdıkların çok doğru hepsine katılıyorum, güzel analiz. 👏👏👏
   Video kaydı konusunu Tuna muhakkak halleder de Demir Melek araştırmaya başlarsa bu mevzu onu gerecek ve hata yaptıracak inşallah. 😁
   Kıyafetlere ben de bayılıyorum. Genel anlamda sanat ve kostüm çok başarılı. 😍

   • Nur

    Dizi hikayesi ve karakterleriyle zihnime tamamen oturdu, Cuma akşamları için gayet güzel hoşça vakit geçirtecek bir dizi ağlak kadın karakterlerin olmaması benim için çok büyük artı. Deniz’in içinde bulunduğu travmayı anlıyorum, onun ağlamaları, üzüntüsü asla ‘ağlak’ diye bahsettiğim kategoride değil ve Deniz’in bunu atlatıp atlatamayacağını çok merak ediyorum. O kızın hâli hiç iyi değil, profesyonel yardım da alamıyor, ne olacak, nasıl olacak çok merak ediyorum. O güzelim köşk o zengin hayat, gençlik, güzellik, harika bir anne-baba-ağabey-teyze arasında kızın hayatı korkunç bir kâbusa döndü. Dizinin orijinal versiyonunun bir karesini dahi izlemedim ama Deniz’e merakım taze kalsın diye izlememeye karar verdim gerçi orijinalinde böyle bir konu olmayabilir de.

    Şahin Tepesi’nin reyting kurbanı olmamasını istiyorum. Gerekiyorsa 3-4 kişiyi daha öldürsünler:) Naapalım bizim sevdiceklerimizin ekranda olması şart ne gerekiyorsa yapılsın, itirazım yok:)

    • Gözde E.

     Kesinlikle Deniz ağlak değil evet çünkü olağan tepkiler veriyor ve senin gibi ben de onun hikayesini merak ediyorum.
     Reytinglerde ciddi zıplama var böyle devam etsin, amin. 🙇

 • Ahmet Adar

  Güsel yorumlarına teşekkürler Gösde hanım,bölümü çok ayrıntılı anlatmışsın.Eline ,emeğine sağlık.Ayça ve Esgi artık hikayeye iyiden iyiye dahil oldular.Ayça,denisin,Esgi de Verdanın belalısı olacak.Orası anlaşıldı.Tuna,Verda tehlikesine karşı kontrol edebileceği Esgiyi tercih eder,tahminimce,Hatice olarak seriye giren Esra Ergun seriye komedi unsuru katacak.Fragmanda Demir’in Tunaya karşı Hemen boşanma kartını çekmesine şaşırdım.Biras erken oldu.Anlaşılan,Demir,Meleğin peşini bırakmayacak.Verda ile Efe ilişkisine anneleri Melek ve Tuna karşı çıksada ben bunda bir Romeo-Jülyette olduğu gibi bir sınıf çatışması göremiyorum.Metenin ,Efeye düşmanlığı bana küçükken bütün oyuncaklarımı ve bisikletimi paylaştığım komşu arkadaşımın yıllar sonra nasıl kıskandığını anlatmasını anımsattı.Hayatta böyle şeyler oluyor.Ben serilerde varlıklı gencin mütevasiliğini kanıtlamak için niye hep nohut-pilavcının kullanılmasına şaşırıyorum.Esnaf lokantaları ve fast foodcular da olabilir,pekala

  • Gözde E.

   Teşekkürler, hoş geldin. Ben de Demir boşanma kartını duydum ama Tuna asla bırakmaz O’nu. Demir’i Melek istemiyor zaten boşuna düşmesin peşine.
   EfDa’da sınıf çatışması yok haklısın.
   Hayatta kıskançlıklar bu tip olur elbet ama intikam almak istemek biraz fazla değil mi?

 • pride&prejudice

  Cuma aksami ve persembe dizilerini seyredip bitirmem butun hafta sonumu aliyor. Haftaya seyahate gidiyorum herhalde yetiritemem seyretmeyi evde olunca bir sekilde seyrediyorum. cok yukleme oldu iki gece… Sahin tepesi kastliyla conusuyla guzel bir dizi ama uzun omurlu olacak gibi gelmiyor bana… Cuma aksamki rayting olayini birisi kaybedecek eninde sonunda. Ay yapim neden boyle en yogun geceye koydurttu bu diziyi…Yayin saatinde izleyemedigim icin siraya koyuyorum ama yorumlara yetisemiyorum. Ama bir sekilde Tuna Akdora’nin cokusunu izleyecegiz…

  • Gözde E.

   Selam Neslihan. Kesinlikle perşembe cuma çok yükleme oldu, perşembe 3 dizim var, cuma Gülperi’yi bırakmasam 3’tü, şu an 2. Muhteşem İkili’ye de bu yüzden başlayamadım :((

   Şahin Tepesi’nin reytinglerinde bu hafta bariz bir artık oldu, hatta totalde İG’yi geçmiş. Yorumlara elinden geldiğince gelirsin napalım, sana kapımız açık 🙂