İzledim

ÇUKUR – 4. Sezon Fragmanları

Çukur yeni sezon Eylül ayında ekranlarda olacak ama henüz hangi Pazartesi belli değil. (Edit: 7 Eylül 2020 Pazartesi)

Şimdilik elimizde iki fragman var; ilki Yamaç Koçovalı ile Arık Böke Erdenet savaşı üzerine ikincisi ise Koçovalı Biraderler’in İdris Baba’nın ölüm yıl dönümünü anmaları. (Sizi bilemem ama ben  – hakkı verilerek yazılan – Koçovalı Biraderlerin her sahnesini Çukur’un diğer sahnelerine tercih ederim)

 

Çukur 4. Sezon Fragman 1 

Çukur 4. Sezon Fragman 2

“Babaları unutmak mümkün değil, gözünün içine bakarsın konuşurken. Beni seviyor mu, benden razı mı, benden memnun mu? Kahramanım dersin çocukken, düşmanım dersin gençken. Hayatın babanı yendiğin zaman başlar. Daha doğrusu sen öyle zannedersin! Daha doğrusu sen öyle sanırsın. Bitti dediğin yerde, onu yendim dediğin yerde; hayattan nasıl büyük bir kazık yediğini anlarsın.”

 

 

Çukur 4.Sezon Fragman 3

“Niye kafana sıkmadın Bebe?”

https://www.youtube.com/watch?v=QdgjAsd3hFE

Üçüncü fragman gösteriyor ki Yamaç’ın göğsü süzgeç oldu. Bu kaçıncı silahla yaralanma?

 

Bu sezonda ana düşman Erdenet Ailesi. Önce son bölümde tanıştığımız Arık Böke Erdenet ile Barış Arduç dahil oldu kadroya, yeni sezonda da usta oyuncu Mustafa Avkıran, Çağatay ve Arık Böke Erdenet’in babası Cengiz Erdenet karakteriyle hikayeye dahil olacak. Erdenet ailesindeki genişleme ‘baba’ ile sınırlı değil; İrem Sak, Arık Böke Erdenet’in kuzeni Seren karakteriyle diziye katılıyor. Baba, oğul, kuzen…  Anlaşılan o ki; Koçovalılarla Çağatay üzerinden karşı karşıya gelen Erdenet ailesinde Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması ile bu sezonda Çukur’da kartlar yeniden dağıtılacak.

 

Peki son bölümde – gerçi salgından önce diye düzeltmem lazım, son bölüm Çukur Evde’yi Erkan Kolçak Köstendil’in emeğine saygı duysam da bölümden saymıyorum, ne olmuştu?

Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’in elinden kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için ortak bir plan yapan Yamaç ve Salih, Yamaç’ın polisle iş birliği yapması, Salih’in oyun kurucu yeteneği sayesinde kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Gerçi Çağatay, Erdenet nüfuzunu kullanarak hapis cezasından kurtuldu ama fakat babasının gazabından kurtulamadı. Erdenet ailesi Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gitti desek yanlış olmaz. Çağatay çıktı, yerine Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet girdi. Ve bölüm finali…

Yeni bölüm ile ilgili bir çok spoiler düşüyor sosyal medyaya. Kendi adıma gözlerimi kapatıyorum ama en büyüğünü duymazdan, görmezden gelmek ne mümkün.  Resmi bir açıklama olmasa da, Azer’in 3.bölümde ayrılacağı ve bir başka projede başrol olacağı konuşuluyor.  Bakalım geçtiğimiz sezon hakkı verilmeyen Azer Koçovalı hikayesi üç bölümde nasıl toparlanacak?

Yeni sezonun ilk bölümüne çok az kaldı. Hazır mısınız?

Pandemi süresince yayına giren yazı ve yazı altı yorumlara göz atmak için tıklayın.

 

 

 

Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
İNGİLTERE – Bath Sommerset
İstanbul havalimanı bagaj arabası iade
İstanbul Havalimanı – Bagaj Arabası İadesi için 5 TL’mizin Peşinde…
Mekanlar Tarifler
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
Kars ne yenir
KARS – Kars Yemekleri : Ne Yenir? Nerede Yenir?
Arıza Aşk 101 Babil Bay Yanlış Benim Tatlı Yalanım Bir Zamanlar Çukurova Çarpışma Çatı Katı Aşk Çukur Darısı Başımıza Diğer Yerli Dizi Elimi Bırakma Erkenci Kuş Fazilet Hanım ve Kızları Ferhat ile Şirin Final Yapanlar Game Of Thrones Gülperi Haftanın EN'leri Hayat Şarkısı Hayat Sırları Hekimoğlu İyi Günde Kötü Günde Kızım Kuzgun Masumlar Apartmanı Menajerimi Ara Meryem Özlenenler Sadakatsiz Şahin Tepesi Sahne Sanatları Şahsiyet Sefirin Kızı Sen Çal Kapımı Sevgili Geçmiş Sinema Siyah Beyaz Aşk Tehlikeli Karım Ufak Tefek Cinayetler Uzakdoğu'dan Vatanım Sensin Yabancı Dizi Yüksek Sosyete
Menajerimi Ara
MENAJERİMİ ARA – Ben Bir Deli Yürek
Çukur dizi
ÇUKUR – Meğer Taşa Tohum Ekilmez imiş
Bir Zamanlar Çukurova
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – Öyleyse Sen Unut Beni, Yeter ki Benden İsteme
Anket
Hekimoğlu
Ne Kadar İyi Bir Hekimoğlu İzleyicisisin?
menajerimi ara baris ve emir
MENAJERİMİ ARA – Barış mı Emir mi?
Sen Çal Kapımı EdSer
SEN ÇAL KAPIMI – En Sevdiğin Çift Kim?
Copy link
Powered by Social Snap