James Franco Marvel Evrenine Multıple Man ile giriş yapıyor

Bu hafta sonu sinema gişeleri önünde uzunca bir kuyruk yer alıyor. Neden mi? Justice League’in vizyon yolculuğu başladı.  Süper kahraman filmlerinin gördüğü ilgi yeni projeleri de doğuruyor.  Logan, Deadpool ve X-Men filmlerini izleyici ile buluşturan 20th Century Fox’un yeni projesi de yine bir süper kahraman: Multiple Man

Peki,  Multiple Man ile kahramanlığa soyunacak oyuncu kim? Kahramanlığının güzel olup olamayacağını bilemem ama güzel gülen adamları listele deseler ilk sıraya yazacağım isimlerden biri James Franco.  İşin özü izlemekten keyif aldığım bir oyuncu daha Marvel Evrenine geçiş yapıyor

 
   
 

multiple man - james franco

Kim bu Multıple Man?

İlk olarak 1975’ karşımıza çıkan ve Len Wien’in yarattığı bu karakter Giant-Size Fantastic Four serisinde okurlarla tanıştı. Multiple Man, gerçek ismiyle Jamie Madrox, klonlama gücüne sahip bir karakter… Bu özelliğini ise doğumu sırasında kazanıyor. X-Men dünyasında yer alan bu kahraman, kendisinin sayısız klonunu yaratabilen ve bastırdığı duygularını bu kopyalarıyla yansıtan bir mutant.

Madrox’un Los Alamos Nükleer Araştırma Merkezi’nde çalışan babası, X-Men lideri Profesör Xavier’in tasarladığı bir kostüm sayesinde Jamie’nin güçlerini kontrol edebilmesi için ailesiyle bir çiftliğe taşınıyor ama işler pek de beklendiği gibi ilerlemiyor. Çünkü Madrox kopyalarıyla uzun bir süre birleşmezse birleştiğinde kişilik bölünmesi sorunuyla karşılaşabiliyor.

Fox’un beyaz perdeye uyarlayacağı hikayeyi senaryolaştıracak isim Wonder Woman’ın yazarı Alan Heinberg. Fox’ın çizgi-roman uyarlamalarının yapımcılığını üstlenen, bu aralar X-Men: Dark Phoenix‘le meşgul olan Simon Kinberg ise filmin yapımcılığını üstlenecek.

Filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil. Merakla takipçisi olacağız^^

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar