Haberler

HAKAN MUHAFIZ – İzlenme Rakamları Açıklandı

Netflix’den resmi açıklaması ile ‘ Hakan Muhafız ’ın izlenme rakamları ortaya çıktı.  Geçtiğimiz Aralık ayında gösterime giren ve 190’dan fazla ülkede izlenebilen dizi ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaşmış. Netflix gibi 130 milyon üyesi olan bir platform için oldukça gurur verici bir rakam.

Başrolünü Çağatay Ulusoy‘un üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur‘un yer aldığı Hakan: Muhafız , ilk sezonuyla epey konuşuldu. Blogdaki sezon yazısını ise konuk yazarım Özlem kaleme almıştı:  BİR HAKAN MUHAFIZ GELDİ GEÇTİ

 

Bu arada Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliği olan ‘Hakan: Muhafız ‘ın üçüncü ve dördüncü sezonları da onaylandı. İkinci sezonda diziye yepyeni isimler dahil oluyor; Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu. Dizinin ikinci sezonunun çekimleri yakında başlayacak. 3. ve 4. sezonlar için ise hazırlıklar sürüyor. Yeni sezonların 2020 yılında yayına girmesi planlanıyor.

İşte Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl açıklamasında dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getirdiği açıklama:

 

 “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

Peki bugünlerde magazinde rastladığımız dizinin ilerleyen bölümleri için Sinem Kobal‘a teklif götürüldüğü haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

 

 

Alaçatı Tatil
ALAÇATI – Sanki Ege’de bir Vaha
gezdim gördüm san diego
AMERİKA – San Diego
İNGİLTERE – Bath Sommerset
İstanbul havalimanı bagaj arabası iade
İstanbul Havalimanı – Bagaj Arabası İadesi için 5 TL’mizin Peşinde…
Mekanlar Tarifler
LONDRA – Londra’da Öğleden Sonra Çayı
künefe
Bir Değil İki Değil Çok Çeşitli Künefe
Kars ne yenir
KARS – Kars Yemekleri : Ne Yenir? Nerede Yenir?
liar yalancı
LIAR (Yalancı) – İki Taraf Tek Doğru
emily in paris
EMILY in PARIS – Paris’te bir Amerikalı
the undoing hbo
The Undoing – Gerçeğin Peşinde
years and years dizi
YEARS AND YEARS – Ya Gerçek Olursa…
romantik komedi filmler
Latte Kıvamında Romantik Komedi Filmleri
Yarına Tek Bilet Elle Çekim
YARINA TEK BİLET – Belki de Karşılaşmalar Tesadüf Değil Kaderdir
BİZ BÖYLEYİZ – Olsaydı Nasıl Olurdu?
GÖRÜLMÜŞTÜR – Gerçek ile Kurmaca Arasında
Deli Bayramı
DELİ BAYRAMI – Kim Akıllı Kim Deli, Nasıl Ayırt Etmeli?
evlat oyunu
EVLAT – Her Şey Çok Zor
übü hep übü
ÜBÜ HEP ÜBÜ – Übülük Müessesesi Üzerine
yaşamaya dair
YAŞAMAYA DAİR – Yaşamayı Ciddiye Alacaksın
Copy link
Powered by Social Snap