HAKAN MUHAFIZ – İzlenme Rakamları Açıklandı

Netflix’den resmi açıklaması ile ‘ Hakan Muhafız ’ın izlenme rakamları ortaya çıktı.  Geçtiğimiz Aralık ayında gösterime giren ve 190’dan fazla ülkede izlenebilen dizi ilk dört haftasında 10 milyondan fazla izleyiciye ulaşmış. Netflix gibi 130 milyon üyesi olan bir platform için oldukça gurur verici bir rakam.

Başrolünü Çağatay Ulusoy‘un üstlendiği, oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur‘un yer aldığı Hakan: Muhafız , ilk sezonuyla epey konuşuldu. Blogdaki sezon yazısını ise konuk yazarım Özlem kaleme almıştı:  BİR HAKAN MUHAFIZ GELDİ GEÇTİ

 
   
 

 

Bu arada Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliği olan ‘Hakan: Muhafız ‘ın üçüncü ve dördüncü sezonları da onaylandı. İkinci sezonda diziye yepyeni isimler dahil oluyor; Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu. Dizinin ikinci sezonunun çekimleri yakında başlayacak. 3. ve 4. sezonlar için ise hazırlıklar sürüyor. Yeni sezonların 2020 yılında yayına girmesi planlanıyor.

İşte Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl açıklamasında dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerden gelen tepkilerden mutluluk duyduklarını dile getirdiği açıklama:

 

 “Çok yetenekli bir oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle birlikte 2 sezon daha çekecek olduğumuz için heyecanlıyız. Aşk, aksiyon, komedi, macera gibi Türk dramalarından alışkın olduğumuz temaların yanı sıra fantastik öğeler de içeren, İstanbul’u hikayenin odağında tutan Hakan: Muhafız sayesinde tüm dünyadaki izleyicilerimizin Türk yapımlarının başarısına bir kez daha şahit olduğunu düşünüyoruz ve bu hikayeyi daha da genişleterek izleyicilerimizle buluşturacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

 

Peki bugünlerde magazinde rastladığımız dizinin ilerleyen bölümleri için Sinem Kobal‘a teklif götürüldüğü haberleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

 

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar

  • Gözde E.

    Sevindirici bir haber ülkemiz adına. Ama ben daha diziyi seyretmediğim için devam etmeli-etmemeli bir şey diyemeyeceğim.