Amy Adams’lı Sharp Objects’den Heyecanı Tavan Yaptıran Teaser

Heyecanlandıran haberlerde bugün: Uzun zamandır beklenen yapımlardan Sharp Objects fragmanı geldi. İşte başrolünde Amy Adams‘ın yer aldığı Sharp Objects’ten paylaşılan ilk tanıtım;

 
   
 

 

HBO dizilerini zaten severek izliyoruz, ilk sırada elbette Game of Thrones ve Westworld var. (Siz hangi HBO dizilerini izlediniz anketine katılmış mıydınız? Tıklayın )

Bu kez HBO’da gerilim dolu bir hikâye izleyeceğiz: Ufak bir kasabada geçen Sharp Objects’in merkezinde Camille Preaker (Amy Adams) yer alıyor. Psikolojik sorunlar yaşayan kahramanımız hayata ve çok memnun olmasa da ufak bir gazetedeki suç muhabiri olarak görev aldığı işine tutunmaya çalışıyor. Fakat ailesinde yaşadığı problemler işleri yoluna koymasına pek müsaade etmiyor. Camille kasabasında yaşanan iki çocuğun ölümünü araştırmaya başlıyor. Araştırması derinleştikçe kendini karmaşık ilişkilerin ve kendi geçmişindeki gizemli detayların tam ortasında buluyor.

Sharp Objects’in oyuncu kadrosunda Amy Adams’ın yanı sıra yer alan isimler: Patricia Clarkson, Chris Messina, Madison Davenport, Elizabeth Perkins ve Matt Craven.

 Sharp Objects

Sharp Objects’i neden merakla bekliyorum?

Tam tadında bir doz gerilime asla hayır demem…

Gone Girl ile sevdiğimiz Gillian Flynn’ın romanından uyarlama. Senaryoyu ise Marti Noxon kaleme alıyor.

Yönetmen koltuğunda geçen yıl büyük başarı elde eden Big Little Lies‘ın yönetmeni Jean-Marc Vallée’ın oturuyor. 8 bölümün tamamı Vallée’e emanet…

Başı, sonu belli bir mini dizi, sen sevdiğim…

 

Sharp Objects’in yayına gireceği tarih henüz netleşmese de Temmuz 2018’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Yazıyı sonlandırmadan bu proje ile Amy Adams’ın Emmy’i kucaklaması olası ^^

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

İlgili diğer Yazılar