Time’ın Seçimleriyle 2017’nin En İyi Film Karakterleri

2017’nin son günlerinde yılın en iyileri seçimleri son hız devam ediyor. Bir en iyi listesi de Time dergisi tarafından hazırlandı ve  ‘Yılın en iyi film karakterleri ’ seçildi.

time 2017 en iyi karakterler

 
   
 

 

İlk sırada – Amerikan Film Enstitüsü tarafından ‘Yılın En İyi 10 Filmi’ arasında gösterilen, Wonder Woman yer aldı.  (Time’ın seçim kriterlerini bilemem ama yeğenim Zeynep’in de (11) favorisi, çizgi romanları, oyuncakları, anahtarları…)

 

Pennywise IT

 

İkinci sıraya It (O) filminin ana karakteri Pennywise yerleşmiş. Bu film 18 yaş üstü filmler sıralamasında 2017’nin en çok gişe getiren filmi olup 327 milyon dolar kazanmıştı. Filmle ilgili yazımı okumuş muydunuz? :  IT – Hoşgeldin Çocukluk Korkularım: Pennywise

 

time 2017 en iyi karakterler

 

Emmy Ödüllerine damgasını vuran Handmaid’s Tale dizisinin başkarakteri olan Elisabeth Moss tarafından canlandırılan Offred ise listede kendisine üçüncü sıradan yer buldu.  Handmaid’s Tale’in aldığı Emmy ödüllerinin listesi için tıklayınız.

 

time 2017 en iyi karakterler

 

Game of Thrones 7. sezonda ölümü ile Khaleesi’yi olduğu kadar izleyicileri de üzen Ejderha Viserion da yılın en iyi 4. karakteri seçildi. Dergi bu seçime gerekçe olarak dizideki hiçbir insan karakterin dizinin gidişatını bu denli etkilememesini gösterdi.

Sıralamanın devamı ise aşağıdaki şekilde ilerliyor:

 1. Dina
 2. Kono Kalakaua and Chin Ho Kelly
 3. Julia the Muppet
 4. Sean Spicer
 5. Hannah Baker
 6. Randall Pearson

 

Peki ya sizce 2017’nin en iyi dizi /film karakteri kim?

 

yazıyı emoji ile değerlendirmek ister misin?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid

İlgili diğer Yazılar

 • özlem sarıçam

  ve hiç birisini bilmeyen ben(utanmış emoji hayal edin lütfen) acaba ben 2017 de hangi gezegende yaşamaktaydım..(Lütfen buradada şakkın emoji ekleyiniz..)